Międzynarodowe Targi Elektronicznych Komponentów, Systemów i Zastosowań – electronica 2018

Międzynarodowe Targi Elektronicznych Komponentów, Systemów i Zastosowań – electronica 2018 trwały od 13 do 16 listopada. Targi odbywają się co dwa lata i stały się już bardzo ważnym, międzynarodowym miejscem spotkań przemysłu elektronicznego, a przede wszystkim branży samochodowej, systemów budowlanych, elektroniki medycznej, LED/SSE, Industrial IoT, sztucznej inteligencji oraz Smart Energy i Smart Grids.

Nie dziwi więc, że w tym roku swoją ofertę produktów, komponentów czy aplikacji elektronicznych przedstawiło około 3100 wystawców z 50 krajów, a targi odwiedziło 80 000 odwiedzających. Co więcej wydarzenie miało miejsce aż w 16 halach wystawienniczych.

LC Elektronik na electronice 2018

Dla nas to bardzo ważne wydarzenie, ponieważ daje nam możliwość spotkań z dostawcami, producentami a przede wszystkim poznania nowinek technicznych. Przede wszystkim jednak pomaga w znalezieniu nowych rozwiązań, nie tylko dzięki wymianie doświadczeń, ale też licznym dyskusjom i uczestnictwu w seminariach.

Tak było i tym razem. Mieliśmy przyjemność spotkać się i porozmawiać z producentami obudów dla elektroniki, z  którymi współpracujemy już od wielu lat i mamy zaszczyt być ich zaufanym partnerem biznesowym. Dlatego chcieliśmy serdecznie podziękować za wszystkie długie i ciekawe rozmowy przedstawicielom firm:

OKW

TAKACHI

Apra Norm

Hammond

ROLEC

Kradex

Przestrzeń targowa to także czas na nawiązanie nowych relacji i spotkania z producentami, z którymi chcielibyśmy poszerzyć współpracę. Przeprowadziliśmy ciekawe rozmowy z takimi producentami jak: Italtronic, TEKO, Bernic, Bopla, Camdenboss, Bahar, Altinkaya. Zatem mamy nadzieję, że to będzie początek owocnej współpracy.

Spotkanie partnerów OKW

Jednym z ważniejszych punktów wyjazdu do Monachium było spotkanie dystrybutorów OKW z całego świata. To była świetna okazja do podzielenia się rozwiązaniami i wiedzą, pokazania wszystkich nowości producenta. Między innymi OKW zaprezentowało nowe obudowy z serii PROTEC, o których przeczytacie więcej TUTAJ

Ponadto spotkanie dało nam możliwość lepszego poznania się, w mniej formalnej atmosferze w pięknym starym browarze.

Daniela Szücs OKW i Paweł Czabak LC Elektronik

Nasz dział R&D w poszukiwaniu nowych rozwiązań

Celem naszego działu R&D było znalezienie nowych rozwiązań w produkcji klawiatur membranowych, Cu-Flex, PCB, frontów foliowych, płyt czołowych, paneli i okien wyświetlaczy a także ekranowania czy klejenia optycznego. Zatem przestrzeń wystawiennicza to idealne miejsce na znalezienie inspiracji i poszukiwania nowych surowców, czego efekty będziecie mogli zobaczyć wkrótce.

Następne targi electronica 2020 odbędą się 10-13 listopada 2020. Już nie możemy się doczekać.

Do zobaczenia!