Grawerowanie przemysłowe

Znakowanie funkcyjne klawiszy, wybicie numeru seryjnego, kodu kreskowego, znaków graficznych a nawet logo firmy czy innych grafik to popularny i prosty sposób na personalizacje urządzeń. A grawerowanie to jedna z najtrwalszych i najskuteczniejszych metod oznaczania produktów elektronicznych, bardzo konkurencyjna dla nadruku cyfrowego.

Dwie technologie grawerowania
w LC Elektronik

Znakowanie przez obróbkę mechaniczną

Za pomocą odpowiedniego frezu wykonywana jest obróbka skrawaniem materiału. Frezowanie sprawdza się zarówno na materiale z aluminium, aluminium anodowanym, jak i z tworzyw sztucznych. Czytaj więcej o frezowaniu

Znakowanie za pomocą lasera

Plater laserowy CO2 wytwarza wiązkę światła. W zależności od czasu i siły ekspozycji na materiale dochodzi do zmiany koloru lub miejscowego spalenia materiału. W ten sposób można wykonać niemal każdy wzór oraz uzyskać bardzo precyzyjne i pożądane efekty. Grawerowanie laserowe jest niezwykle odporne na ścieranie i trwałe. Obecnie możliwe jest grawerowanie nie tylko anodowanego aluminium, stali nierdzewnej, ale też materiałów z tworzyw sztucznych, laminatów, akrylu, szkła oraz drewna.


Zależy ci na wysokiej jakości znakowaniu Twojego produktu? Wykonanie kodu kreskowego, logo lub numeru seryjnego za pomocą grawerowania, to doskonały wybór.

Pomożemy Ci wybrać odpowiednią technologię,
wykonamy projekt i usługę.

Produkuj i modyfikuj
z LC Elektronik

U nas możesz kupić profesjonalne obudowy dla twojego sprzętu.

Z nami dopasujesz je do swoich potrzeb i nadasz im indywidualny charakter.

Grawerowanie, nadruk i frezowanie na obudowach - zrobimy to za Ciebie.

U nas zamówisz także klawiatury, fronty foliowe, okna wyświetlaczy
oraz płyty czołowe.

Wszystko w jednym miejscu u jednego dostawcy i producenta.

Nie trać czasu ani pieniędzy, zaprojektuj i wyprodukuj swoje urządzenie
lub panel operatora w LC Elektronik.

Zapraszamy do współpracy