Headquarters

LC Elektronik Sp. z o.o. Sp. k.
Pułkowa 58
01-969 Warszawa
NIP: 1182177838
KRS: 0000742155
REGON: 380852970

 

Numer konta bankowego:

EUR 54 1910 1123 2403 9330 2121 0002
PLN 81 1910 1123 2403 9330 2121 0001
USD 38 1910 1048 2204 2403 9330 0003

kod SWIFT:  WBKPPLPPXXX

Tel. +48 22 569 53 00
Fax. +48 22 569 53 10

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku: 8:00 – 16:00

Wsparcie techniczne i sprzedaż

Marcin Gapisz

Marcin Gapisz

Marcin.Gapisz@lcel.com.pl
+48 22 569 53 11

Krzysztof Kita

Krzysztof Kita

Krzysztof.Kita@lcel.com.pl
+48 22 569 53 22

Tomasz Kamiński

Tomasz Kamiński

Tomasz.Kaminski@lcel.com.pl
+48 22 569 53 07

Sylwia Szala

Sylwia Szala

Sylwia.Szala@lcel.com.pl
+48 22 569 53 05
+48 735 963 166
skype: LC Elektronik

Dział Sprzedaży – zamówienia krajowe, obudowy, klawiatury, wystawianie faktur

Anna Markowska

Anna Markowska

Anna.Markowska@lcel.com.pl
+48 22 569 53 01

Dorota Ruppert

Dorota Ruppert

Dorota.Ruppert@lcel.com.pl
+48 22 569 53 02

Szef produkcji

Marek Jankowski

Marek Jankowski

Marek.Jankowski@lcel.com.pl

Logistyka i wsparcie produkcji

Ewa Olszewska

Ewa Olszewska

Ewa.Olszewska@lcel.com.pl

Monika Stępniewska

Monika Stępniewska

Monika.Stepniewska@lcel.com.pl

Badania i Rozwój

Wojciech Olszewski

Wojciech Olszewski

Wojtek.Olszewski@lcel.com.pl

Leszek Czabak

Leszek.Czabak@lcel.com.pl

Projektanci

Jarosław Koślacz

Jarosław Koślacz

Jaroslaw.Koslacz@lcel.com.pl

Kamila Woszczak (Trydulska)

Kamila Woszczak (Trydulska)

Kamila.Woszczak@lcel.com.pl

Księgowość

Magdalena Czabak

Magdalena.Czabak@lcel.com.pl
+48 22 569 53 25

Elżbieta Pańkowska

Elzbieta.Pankowska@lcel.com.pl
+48 22 569 53 26

Zarząd

Leszek Czabak

Leszek Czabak

Leszek.Czabak@lcel.com.pl
+48 22 569 53 00

Paweł Czabak

Paweł Czabak

Pawel.Czabak@lcel.com.pl
+48 22 569 53 00

  • Daj nam znać jakie są twoje wymagania i wypełnij formularz.
    Poinformujemy Cię, w jaki sposób możemy wesprzeć Cię, abyś otrzymał produkt dokładnie taki jaki chcesz .
    Wszystkie informacje, które przyjmujemy, są ściśle poufne i nie można ich udostępniać żadnym innym stronom.

  • Drop files here or