Headquarters

LC Elektronik Sp. z o.o. Sp. k.
Pułkowa 58
01-969 Warszawa
NIP: 1182177838
KRS: 0000742155
REGON: 380852970
EORI: PL118217783800000

 

Numer konta bankowego IBAN:

EUR 54 1910 1123 2403 9330 2121 0002
PLN 81 1910 1123 2403 9330 2121 0001
USD 38 1910 1048 2204 2403 9330 0003

Kod SWIFT/BIC:  WBKPPLPPXXX lub WBKPPLPP

Nazwa banku: Santander Bank Polska

Adres banku: Aleja Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa
Poland

Telefon:  +48 22 569 53 00
Fax: +48 22 569 53 10

e-mail: biuro@lcel.com.pl

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku: 8:00 – 16:00

Wsparcie techniczne i sprzedaż

Dział Sprzedaży – zamówienia krajowe, obudowy, klawiatury, wystawianie faktur

Szef produkcji

Marek Jankowski

Marek Jankowski

Marek.Jankowski@lcel.com.pl

Logistyka i wsparcie produkcji

Ewa Olszewska

Ewa Olszewska

Ewa.Olszewska@lcel.com.pl

Monika Stępniewska

Monika Stępniewska

Monika.Stepniewska@lcel.com.pl

Badania i Rozwój

Wojciech Olszewski

Wojciech Olszewski

Wojtek.Olszewski@lcel.com.pl

Jan Sochaczewski

Jan Sochaczewski

Jan.Sochaczewski@lcel.com.pl

Leszek Czabak

Leszek Czabak

Leszek.Czabak@lcel.com.pl

Projektanci

Jarosław Koślacz

Jarosław Koślacz

Jaroslaw.Koslacz@lcel.com.pl

Kamila Woszczak (Trydulska)

Kamila Woszczak (Trydulska)

Kamila.Woszczak@lcel.com.pl

Księgowość

Magdalena Czabak

Magdalena.Czabak@lcel.com.pl
+48 22 569 53 25

Zarząd

Leszek Czabak

Leszek Czabak

Leszek.Czabak@lcel.com.pl
+48 22 569 53 00

Paweł Czabak

Paweł Czabak

Pawel.Czabak@lcel.com.pl
+48 22 569 53 00