profesionalny konsulting technologiczny

Przenieś swój produkt na nowy poziom
Skontaktuj się z namiPoczytaj o naszych produktach

już dzisiaj rozpocznij z nami współpracę!

od darmowej konsultacji

inni o nas

Rekomendacje naszych klientów

LC Elektronik pomógł nam w dostosowaniu naszych założeń projektowych do możliwości uruchomienia produkcji seryjnej zaawansowanego Dopplera naczyniowego.

LC Elektronik stworzył, przetestował i wdrożył technologię łączenia klawiatury membranowej z panelem dotykowym i wyświetlaczem w naszym urządzeniu. Pozwoliło nam to skrócić łańcuch dostawców przy zachowaniu najwyższej jakości. 

Paweł Karłowicz

Główny inżynier, Sonomed

Kilka słów o nas

Jak możemy Ci pomóc?

doradztwo

Oferujemy consulting przy konstruowaniu i projektowaniu urządzeń HMI. W naszym zespole pracują specjaliści wzornictwa przemysłowego, technolodzy, a także inżynierowie elektronicy, mechanicy i technicy elektronicy.

lubimy wyzwania

Każdego dnia, z wielką satysfakcją, podejmujmy wyzwania, które stawiają przed nami nasi klienci. Dzięki możliwościom produkcyjnym jesteśmy w stanie skonfrontować pomysły z rzeczywistością produkcyjną w krótkim czasie.

 

liczba urządzeń wyprodukowanych w 2018 roku

<180K

liczba zrealizowanych nowych projektów dla naszych klientów

<350K

udział eksportu w sprzedaży w 2018 roku

68%

liczba nowych konstrukcji opracowanych w 2018

7

konsultacje

Mamy ogromne doświadczenie. Dlatego podczas jednego spotkania doradzimy, w jaki sposób ograniczyć i uprościć proces produkcyjny urządzenia.

testy

Jeśli chcesz wykonać projekt, prototyp lub przetestować nowy produkt lub materiał, to dobrze trafiłeś. Pomożemy ci i zrobimy to za Ciebie!

raport

Czy chcesz sprawdzić swoją koncepcję, czy potrzebujesz oficjalnego raportu? zrobimy to za Ciebie!

case study

Mobilne urządzenie do pomiarów siły sygnału.

Nasz czeski klient, Ryston (www.ryston.cz/en), dostarcza systemy do przemysłowej komunikacji bezprzewodowej. Wykorzystuje do tego technologię, wykorzystującą bardzo niskie przesyły danych, które wysyłane są w określonych interwałach czasowych. Dzięki taj technologii ograniczone jest znacznie zużycie prądu i przez to koszty z tym związane.

W tym projekcie zostały wykorzystane:

  • Obudowa serii WH firmy Takachi
  • Frezowanie CNC obudowy
  • Klawiatura membranowa
  • Klejenie optyczne – usztywnienie okna wyświetlacza

Leszek czabak | założyciel

Uwielbiam tworzyć nowe rozwiązania

Elektronika  to nie tylko mój zawód, ale też wielka pasja. Dlatego poszukiwanie nowych technologii i znajdywanie rozwiązań technologicznych, to dla mnie nie praca a czysta przyjemność. Lubię czas, kiedy siadam na rysunkami technicznymi i zastanawiam się, jak można wykonać dany detal, wtedy mogę się realizować i czuję się spełniony. Z elektroniką mam do czynienia od ponad 40 lat, a od 30 lat wykorzystuję tę wiedzę w LC Elektronik.

wojciech olszewski | technolog

Tworzę i wdrażam technologie produkcyjne

Pracuję w LC Elektronik od ponad 20 lat i przez ten czas zdobyłem gigantyczne doświadczenie z zakresu projektowania indywidualnych rozwiązań dla naszych klientów. Zaczynałem pracę jeszcze przy stole kreślarskim, ale szybko przerzuciłem się na programy komputerowe. Obecnie wszystko projektuję w 3D.

marcin gapisz | doradca techniczny

Klienci poszukują nowych technologii, jesteśmy po to, by dawać im rozwiązania

Specjalista od obudów dla elektroniki, wie o nich niemal wszystko, dlatego na pewno dobierze najlepszą dla Ciebie. Ukończył Politechnikę Łódzką i jako inżynier świetnie zna się na mechanice i elektronice. Jego wiedza i wszechstronność sprawiają, że prowadzi projekty dla największych i najbardziej wymagających klientów. Prywatnie zapalony biegacz i amator wyczynowej jazdy na rowerze. Jako członek kolarskiego teamu „Husaria LC Elektronik” bierze udział w maratonach. Miłośnik zwierząt, a zwłaszcza swojego buldoga Luisa.

FAQ

Jakie macie zaplecze technologiczne?

Samodzielnie opracowaliśmy technologię produkcji klawiatur membranowych, frontów foliowych, frezowania, podświetlania oraz ostatnio technologię klejenia optycznego. 

Na każdej z linii dysponujemy zaawansowanymi maszynami CNC, do których samodzielnie tworzymy dokumentację.

Ile osób zatrudnia Lc elektronik?

W chwili obecnej zatrudniamy ok. 35 osób, w tym 25 pracuje na produkcji. Cały nasz zakład jest zlokalizowany w Warszawie, przy ul. Pułkowej 58. 

Korzystając z poddostawców zawsze przeprowadzamy 100% kontrolę jakości i wyjątkowo skrupulatnie weryfikujemy naszych dostawców.

czy lc elektronik jest firmą polska?

Od samego początku, czyli od wiosny 1988 LC Elektronik jest polską, rodzinną firmą. Została założona przez Leszka i Magdalenę Czabaków. Od samego początku LC Elektronik zajmowało się produkcją klawiatur membranowych i frontów foliowych. 

ile trwa opracowanie rozwiązania szytego na miarę?

Oczywiście to zależy. Czasami nowe rozwiązanie tworzymy na podstawie już dostępnych i przetestowanych technologii
oraz materiałów, a czasami trzeba opracować i sprawdzić nowe konstrukcje. Na każdym etapie procesu kontaktujemy się z klientem na bieżąco tak, by wiedział, co dzieje się z jego projektem.

Ile osób liczy zespół wdrożeniowy oraz dział badań i rozwoju

Obecnie nasz zespół Badań i Rozwoju liczy 3 osoby, które codziennie pracują nad tworzeniem nowych rozwiązań dla naszych klientów. 

Zespół projektantów to obecnie 2 osoby, które tworzą zarówno nowe projekty, jak i pełną dokumentację produkcyjną. 

czy jesteście w stanie wyprodukować panel na podstawie przesłanej technologii?

W przypadku kiedy klient przesyła nam pełną dokumentację, to zawsze weryfikuje ją nasz dział Badań i Rozwoju. Dzięki temu bierzemy pełną odpowiedzialność za rozwiązanie i za jego wdrożenie do produkcji. 

skontaktuj się z nami już dzisiaj!

LC Elektronik Sp. z o.o. Sp. k.
Pułkowa 58, 01-969 Warszawa

VAT ID: 1182177838
KRS: 0000742155