Jak z małego garażu w przedwojennej, warszawskiej kamienicy wyrósł zakład produkcyjny na miarę XXI wieku

LC Elektronik obchodzi w tym roku 30-lecie.  Firma przez te trzy dekady przeszła długą drogę, choć minęło to, jak mgnienie. Zaczynaliśmy swoją działalność od małej rodzinnej firmy, mieszczącej się w garażu na warszawskich  Bielanach, a staliśmy się liderem na rynku, prężnie działającym zakładem produkcyjnym, wiodącym producentem klawiatur, frontów foliowych, płyt czołowych oraz wyłącznym dystrybutorem obudów od renomowanych producentów. Zatrudniamy prawie 40 pracowników i ciągle się rozwijamy.

Sukces LC Elektronik  to przede wszystkim praca, rozwój, jakość, nowoczesna technologia, doświadczenie, innowacyjność i co najważniejsze zgrany zespół naszych superbohaterów – czyli specjalistów z różnych dziedzin.

24 sierpnia 2018, z okazji 30-lecia, cała firma świętowała. Impreza była w stylu lat 50. pełnych koloru, dobrej muzyki, rock’n’rolla, uśmiechu, stylu pin-up oraz komiksowych postaci.

Wybór takiej konwencji nie był przypadkowy. Przygotowaliśmy komiks, którego bohaterami został właśnie nie kto inny, jak nasz zespół.

Na imprezę w rytmie rock’n’rolla zostali zaproszeni wszyscy pracownicy i współpracownicy. Pierwsza część oficjalna miała miejsce w naszej siedzibie na Pułkowej. Prezes firmy Leszek Czabak podziękował wszystkim, zostały rozdane także upominki. A że wszyscy wyglądali pięknie i kolorowo, to także musieli zostać uwiecznieni. A najlepiej, gdy jest przy tym dużo śmiechu – a tu idealnie sprawdziła się sesja w fotobudce.

Do dalszej podróży w czasie do lat 50. przeniósł nas autobus szkolny i ta podróż odbyła się w iście amerykańskim stylu. Mknąc po pięknych ulicach Warszawy, dotarliśmy do restauracji TGI Fridays na tę smakowitą, mniej oficjalną część imprezy. Nie ma co pisać, lepiej zobaczcie sami.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/nI9SpExkNuU" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

W tym szczególnym momencie, tak ważnym dla nas, chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim kontrahentom, dostawcom, pracownikom za tych 30 wspólnie spędzonych lat.

Idziemy dalej, ale biorąc z przeszłości to, co dobre, cały bagaż doświadczeń i wiedzy.
Życzymy sobie i naszym wszystkim partnerom biznesowym
dalszych sukcesów i wspaniałej współpracy na kolejne dekady.
Powodzenia!

Zarząd LC Elektronik
Magdalena i Leszek Czabak
Paweł Czabak