Dorota jest z nami niemal od zawsze, a dokładnie od początku lat 90-tych. Dłużej jest z nami tylko kierownik produkcji. Dorota zajmuje się obsługą klienta i dba o to, aby wszystkie dane w naszych systemach były spójne i jednolite. Jeśli któryś z naszych klientów zalega z płatnościami, to Dorota się nim zajmuje, a nie jest to łatwe zadanie.

Dzięki Dorocie walka z naszymi zbędnymi kilogramami staje się nieco cięższa, gdyż często przynosi do naszego biura słodycze i inne pyszne smakołyki. Sama jest jedną z tych osób, które mogą zjeść dowolną ilość jedzenia i nadal utrzymać swoją sylwetkę. Naprawdę godne pozazdroszczenia!

Dorota jest też przykładem osoby, która prawie zawsze ma doskonałe poczucie humoru i genialnie pielęgnuje relacje w całym naszym zespole. Jej uśmiech i pogodne usposobienie są tak pewne, jak nasze klawiatury wytrzymują milion naciśnięć.

Ale to nie wszystko. Dorota w swojej pracy wykazuje się niezwykłym profesjonalizmem i dokładnością. Rzadko popełnia błędy, a jej precyzja i dokładność są dla nas nieocenione.

Dzięki Dorocie nasze codzienne życie zawodowe zyskuje dodatkową dawkę radości, sprawiając, że nasze miejsce pracy staje się bardziej jak drugi dom. Jesteśmy naprawdę wdzięczni, że dołączyła do naszego zespołu!