Zbliża się koniec roku a to dobry czas na podsumowania. Dla LC Elektronik był on bardzo pracowity i obfitował w wiele pozytywnych zmian technologicznych. Udało nam się zreorganizować nasze działy produkcyjne i zmodernizować zakład poprzez zakup nowych maszyn. Planujemy też dalszy rozwój i inwestycje w przyszłym roku.

Co nowego w LC Elektronik?

 

Nowa obrabiarka CNC

 

Zaopatrzyliśmy nasz park maszynowy w nową obrabiarkę CNC. To już trzecia maszyna do frezowania i modyfikacji obudów w naszej firmie. Wyróżnia ją najlepsza technologia, stabilna konstrukcja z ruchomym stołem. Nasz zespół oraz nowoczesny sprzęt pozwalają na wykonanie bardzo precyzyjnej obróbki i sprostanie każdemu technologicznemu zadaniu.

Piąty już laser firmy GCC

Aby zwiększyć wydajność zespołu, który zajmuje się wycinaniem poszczególne komponentów, wstawiliśmy już piąty laser grawerująco-tnący firmy GCC.

Nowe maszyny do druku cyfrowego i sitodruku

Dział druku wzmocniliśmy trzecią już maszyną Mimaki, umożliwiającą doskonałej jakości druk cyfrowy dla klawiatur, folii oraz bezpośredni nadruk na obudowach. Miło nam też poinformować, że już za chwilę dotrze do nas nowoczesny półautomat sitodrukarki. Dokładne testy przekonały nas, że dzięki niemu będziemy mogli znacznie podnieść wydajność drukarni, jednocześnie przy zachowaniu wysokiej jakości.

Nowa usługa „REALIZACJA EKSPRESOWA”

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wprowadziliśmy do oferty nową usługę: „REALIZACJA EKSPRESOWA”. Za dodatkową opłatą możemy wykonać Twój projekt już w 10-15 dni roboczych.

Inne realizacje pozostają w dotychczas oferowanych terminach.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu pięknych świąt, szampańskiej zabawy sylwestrowej
oraz wspaniałego nowego roku. Nie wszystkim możemy złożyć życzenia osobiście,
dlatego przygotowaliśmy niespodziankę. Zobaczcie sami!

Chcesz poznać naszą ofertę?

Zadzwoń do naszego konsultanta technicznego