Wojtek Olszewski to osoba o wielu talentach i poczuciu humoru. Podobno jego kot ma czasem problemy z rozpoznaniem, czy Wojtek żartuje, czy mówi poważnie. Ale to nie tylko „zabawny gość”

Doświadczenie. Wojtek jest jedną z tych osób, które pracują z nami od zawsze. Przez pierwsze lata był projektantem. Wspólnie z klientami stworzył kilkaset produktów. Oprócz wyglądu paneli tworzył całą dokumentację technologiczną i wykonawczą. Jako jeden z pierwszych zdobył doświadczenie w projektowaniu 3D i tworzeniu plików dla maszyn CNC – CAD/CAM. Był również odpowiedzialny za wdrożenie kilku technologii druku cyfrowego. Początkowo drukowano na maszynie HP Indigo, a następnie na trzech maszynach cyfrowych MIMAKI ENGINEERING CO., LTD.

Dzięki doświadczeniu w projektowaniu i wdrażaniu technologii, Wojtek ma świetne wyczucie technologiczne. Potrafi samodzielnie stworzyć projekt i zweryfikować jego realizację w rzeczywistości. Oczywiście nie wszystkie czynności można wykonać samodzielnie i niezbędna jest pomoc innych ekspertów z naszego zespołu.

Modelowanie fizyczne. Taki proces nazywamy modelowaniem fizycznym. Pozwala nam to weryfikować niestandardowe struktury, materiały i procedury. Klienci często powierzają nam zadania oparte na inżynierii odwrotnej, a wtedy ta metoda jest idealna do weryfikacji, czy zbliżamy się do celu, czy też konieczne są jakieś poprawki.

Gracz zespołowy. Na koniec warto dodać, że Wojtek jest filarem naszej drużyny kolarskiej w cyklu Poland Bike Marathon. W 2022 roku Wojtek wystartował we wszystkich wyścigach tej serii i niestrudzenie udowadnia, że dzięki pasji można pokonać wszelkie przeciwności losu.