Panele do statków i jachtów

Jak nasz technolog uratował jacht warty 100 mln. USD

Najczęściej zaczynamy od spotkań z konstruktorami, elektronikami i mechanikami. Jeżeli istnieje przestrzeń do wspólnych projektów lub modernizacji już istniejących zaczynami działać.

Dlaczego sektor ten jest dla nas kluczowy?

Budowa statków i jachtów nie jest prostym zadaniem. Nasi klienci często zgłaszają nam problemy z wytrzymałością elementów, które na lądzie działają latami, a na wodzie szybko tracą swoje właściwości.

Mając doświadczenie w tej branży wiemy jak ważna jest odporność paneli na działanie wody, światła UV oraz jak kluczowe są skurcze materiałowe przy dużej i nagłej zmienności temperatur.

Często nasi klienci cenią nas za doświadczenie i brak konieczności wyjaśniania podstawowych zagadnień oraz za komunikację w tej samej strefie czasowej. Wierzymy, że nie ma niczego gorszego jak czekanie na odpowiedź. Szybka komunikacja w tak skomplikowanych projektach jest kluczowa, szczególnie kiedy nie chodzi tylko o zaprojektowanie panelu ale również o jego wykonanie.

Łańcuch dostaw w Europie

Nasi kluczowi dostawcy i producenci znajdują się w Europie, dzięki temu ograniczamy ryzyko przerw w dostawie komponentów.

Branżowa wiedza

W sektorze stoczniowym działamy już od kilku lat i wykonaliśmy ponad 20 różnych modeli paneli do statków i łodzi.

Doświadczony zespół

Każdy z naszych klientów współpracuje z wybranym Doradcą Technicznym, który jest z klientem od zapytania ofertowego po wysyłkę. Jeżeli potrzebna jest pmoc, dysponujemy zespołem 8 inżynierów, którzy stanowią wsparcie dla naszych klientów.

W jaki sposób panel na łodzi pomaga żeglarzom w samotnym rejsie

Panel sterowniczy jest urządzeniem, które obsługuje całą łódź, w tym oświetlenie, elektryczną wyciągarkę do kotwicy, klakson, odsalarkę i inne urządzenia. Pozwala on zachować żeglarzowi pełną kontrolę nad łodzią oraz zadbać o jego bezpieczeństwo. Poza spełnianiem określonych funkcji, urządzenie monitoruje stan techniczny oraz informuje o ewentualnych awariach.

Jak nasz technolog uratował jacht warty 100 mln. usd

Często nowi klienci zadają nam pytanie jak wygląda współpraca z nami, na czym polega i dlaczego to tyle kosztuje i trwa. W skompilowanych projektach proces pozyskiwania nowego klienta, nie jest szybki i prosty. Najczęściej zaczynamy od spotkań z konstruktorami, elektronikami i mechanikami. Jeżeli istnieje przestrzeń do wspólnych projektów lub modernizacji już istniejących zaczynami działać.

Co kryje w sobie panel do jachtów pełnomorskich?

Ponad dwa lata temu zgłosił się do nas przedstawiciel firmy, która projektuje, konstruuje i buduje nowoczesne luksusowe jachty. Chciał kupić panel sterowania do łodzi. Zależało mu na tym, aby był on niezawodny, miał podświetlanie opisów i przycisków.Bardzo ważnym było też, aby panel pasował designem do reszty jachtu.

W sektorze stoczniowym pomagamy najczęściej 4 grupom klientów

Statki transportowe

Jachty morskie

Serwis i UR

Żegluga śródlądowa

=

Statki transportowe

Ergonomia kluczowych elementów sterowania na mostku jest kluczowa w masowcach, drobincowcach i kontenerowcach.

=

Jachty morskie

Jednostki te często pracują cały rok. Zimę spędzają na Karaibach a lato na Morzu Śródziemnym. Wytrzymałość komponentów jest kluczowa.

=

Serwis i Utrzymanie Ruchu

W siłowni i na całym statku pracuje czasami nawet tysiące paneli sterowniczych, do których nie zawsze są dostępne części zamienne.

=

Żegluga śródlądowa

Często wydaje się, że pływanie po rzekach, kanałach, zalewach i jeziorach jest mniej wymagająca dla sprzętu. Nie zawsze jest to prawdą.

Umów się z nami na bezpłatną konsultację